Llambe inteligjente LED

990 L

Ka stok

 • Llambe inteligjente LED
 • Fuqia: 5 W
 • Madhesia: 9.5*15 cm
 • Kapaciteti i baterise: 1800Ma
 • Madhesia: Diametri 70*122 mm
 • Ngjyra e drites: E bardhe
KODI: i2371397 Kategori: ,

LLAMBE INTELIGJENTE LED

Llamba funksionon si llambe normale, ndizet ose fiket me prekjen e gishtit te madh. Ka nxehtesi shume te ulet dhe nuk e djeg doren. Ajo funksionon edhe kur eshte ne kontakt me ujin.

I pershtatshem per banim ne shtepi, korridor, bodrum, garazh, magazine etj.

Gjenerim shume i ulet i nxehtesise, pervec kursimit te energjise se dritëe, kursim energjie dhe miqesor ndaj mjedisit.

Specifika:

 • Jetegjatesia deri ne 50,000 ore.
 • Redukton konsumin e energjise deri ne 80%
 • E pershtatshme per te gjitha perdorimet e brendshme – shtepi, zyre , bodrum,etj.
 • Fuqia: 5 W
 • Madhesia: 9.5*15 cm
 • Kapaciteti i baterise: 1800Ma
 • Madhesia: Diametri 70*122 mm
 • Ngjyra e drites: E bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Llampa

Main Menu

llambe led smart online ne dyqan taxi

Llambe inteligjente LED