Limues thonjsh per femije

1,390 L

Ka stok

KODI: i23702111175 KATEGORIA:

LIMUES THONJSH PER FEMIJE

Limues thonjsh per femije i bute per thonjte e vogelusheve.

Dizajn kompakt, i lehte me drite LED perpara. Motorr i qete pa zhurma per te shmangur zgjimin e foshnjes.

Miqesore me lekuren e kutikulave – lemon thonjte e vegjel te duarve dhe kembeve pa i demtuar.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Prerese Thonjsh

Main Menu

limues thonjsh per bebe ne dyqan taxi

Limues thonjsh per femije