Liber praktike i numrave dhe shkronjave per femije

990 L

Ka stok

  • Liber praktike per femije
  • Me shkronja/numra/figura
  • Per moshe +3vjec
KODI: G2333135240 Kategori: , ,

LIBER PRAKTIKE I NUMRAVE

Liber praktike i numrave dhe shkronjave i pershtatshem per femije ne moshe te vogel +3 vjec , parashkollor dhe klasat e para.

Rrit aftesite intelektuale dhe inkurajon mesimin praktik ne moshe te hershme. Korrigjon pozicionin e dores dhe mbajtjen e stilolapsit dhe i ndihmon femijet te zhvillojne shkrimin e sakte.

Fletorja e punes thekson praktikimin e aftesive te te shkruarit dhe i lejon vogelushet te perfeksionojne shkrimin e dores permes perseritjes.

Letra eshte e trashe dhe fonti nuk turbullohet ne te. Ideale per te mesuar te shkruarin e shkronjave kaligrafike.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Liber

Main Menu

fletore pune per femije ne dyqan taxi

Liber praktike i numrave dhe shkronjave per femije