Leukoplast per mbrojtjen e plageve te lehta

690 L

Ka stok

KODI: i-20304052 Kategori: ,

LEUKOPLAST PER MBROJTJEN E PLAGEVE TE LEHTA

Leukoplast per ndihmen e pare ndaj plageve te lehta qe zgjat dhe mbron lekuren.

Ne saje te perbereseve te saj ndihmon ne mbrojtjen e lekures dhe parandalimin e infeksionit te plageve.

Me baze pelhure dhe antibakterial nuk do e irritoje lekuren gjate perdorimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Leukoplast

Ngjyra

Be the first to review “Leukoplast per mbrojtjen e plageve te lehta”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leukoplast per plaget blerje online ne dyqan taxi

Leukoplast per mbrojtjen e plageve te lehta