Leter ngjitese murale per femije me Spiderman

790 L

Ka stok

LETER NGJITESE MURALE ME SPIDERMAN

Sticker mural ngjitese e pershtatshme per siperfaqe te sheshta si ne mur.

Dekoroni dhomen e vogelusheve tuaj me kete leter ngjitese murale me personazhin e tyre te preferuar te Spiderman.

Vendoset ne cdo siperfaqe te sheshte dhe te thate psh mur, pasqyre, dere etj. Materialet PVC e bejne te lehte per t’u instaluar dhe hequr.

Dimensionet: 45 x 50 cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ngjitese

Main Menu

sticker me spiderman ne dyqan taxi

Leter ngjitese murale per femije me Spiderman