Leter murale me balona per dhomat e femijeve

250 L

Ka stok

  • Leter murale
  • Per dhomat e femijeve
  • Permasat: 68x68cm
  • Materiali: shkume
  • Ngjyra: jeshile, roze
KODI: i230066163 Kategori: ,

LETER MURALE ME BALONA

Leter murale me vetengjitje me dizenjo balonash, e pershtatshme per dhomat e femijeve.

Sticker mural me cilesi te shkelqyer printimi me perzgjedhje te materialit cilesor, me shtrese shkume premium.

Dizenjo e printuar me ngjyrat qe ruajne intensitetin dhe qendrueshmerine e tyre edhe pas nje kohe te gjate.

Specifika:

  • Leter murale
  • Per dhomat e femijeve
  • Permasat: 68x68cm
  • Materiali: shkume
  • Ngjyra: jeshile, roze

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

leter murale

Main Menu

leter murale 3d per femije online ne dyqan taxi

Leter murale me balona per dhomat e femijeve