Lageshtues ajri dhe vrases mushkonjash 3in1 Lamp

Ka stok

 • Lageshtues ajri/kunder insekteve/llambe
 • Aplikimi: 20㎡
 • Materiali: ABS
 • Madhesia: 205 * 155 * 95 mm
 • Per zyra, dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes
 • Ngjyra: e bardhe/roze

LAGESHTUES AJRI

Lageshtues ajri, vrases  mushkonjash dhe drite nate 3 ne 1 pajisje te vetme.  Ky vrases i insekteve me drite UV kunder mushkonjave eshte funksional per ambiente 20 metra katrore.

Llamba eshte e sigurt per nenat dhe foshnjat, duke ofruar nje zgjidhje te shendetshme per largimin e mushkonjave.

Jo vetem qe largon mushkonjat, por gjithashtu hidraton lekuren me cdo sperkatje. Eshte zgjidhja perfekte per te qendruar rehat dhe te hidratuar gjate nje dite te nxehte vere.

Specifika:

 • Lageshtues ajri/kunder insekteve/llambe
 • Aplikimi: 20㎡
 • Materiali: ABS
 • Madhesia: 205 * 155 * 95 mm
 • Per zyra, dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes
 • Ngjyra: e bardhe/roze

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

vrasese per mushkonjat

Main Menu

vrasese mushkonjash dhe lageshtues ne dyqan taxi

Lageshtues ajri dhe vrases mushkonjash 3in1 Lamp