Kuti per ushqimin | Lunch Box

990 L

Ka stok

  • Kuti per paketimin e ushqimit.
  • Me 3 kuti per ushimin.
  • Ndertuar nga celiku dhe inoksi.
  • Mbyllje hermetike.
  • Ruan temperaturen e ushqimeve.

 

KODI: C-200620-850 Kategori: , ,

Paketo ushqimin dhe ruaje te fresket

Kutia e shqimit eshte e krijuar për të mbajtur ushqime të ndryshme.

Bërë nga shtresa të qëndrueshme prej çeliku inox nuk do t’i japë shije apo erë ushqimeve dhe janë të sigurta për t’u pastruar në makinë larëse enësh.

Çdo ndarje mund të ngjitet dhe hiqet lehtësisht në përputhje me rrethanat: përdorni atë si një enë ushqimi me 1, 2 ose 3 shtresa.

Mund te merrni me vete supa, salcave ose lëngjeve të tjera dhe mund t’i mbani pa merak. Brendësia e bërë nga çelik inox me cilësi të lartë ushqimore që nuk ka gjasa të ndryshket dhe natyrisht pa BPA.

Kjo kuti drekë e ripërdorshme është e përkryer për drekën tuaj pa mbeturina në lëvizje.

Kjo kuti drekë përmban tre shtresa të grumbullueshme që ndihmojnë në mbajtjen e ushqimit të ndarë dhe të organizuar. Kapaku i tij vjen me vrima ajri duke e bërë më të lehtë hapjen me ushqim të nxehtë brenda kutisë së drekës.

Food Box ka doreza mbajtëse që palosen pa zënë hapësirë ​​dhe ruajtje e lehtë kur nuk përdoret.

Është ideal për përdorim në zyrë, punë, shkollë, gjatë udhëtimeve, në plazh, piknik, kampe ose udhëtime peshkimi dhe aktivitete të tjera në natyrë. Një sistem i thjeshtë dhe i fortë mbërthimi në çdo ndarje lejon mbajtjen e lehtë.

DIMENSIONET: Kjo kuti drekë e stivueshme ka përafërsisht: H 19,5 cm/ Lartësia me doreza 26 cm x 14,5 cm diametri i secilës shtresë. H 5.7 cm nga 2 shtresa të sipërme dhe shtresa e poshtme H 6.7 cm, peshon vetëm 0.56 kg dhe kapaciteti është përafërsisht. 2.1 L.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites ne Tirane

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kuti per ushqimin | Lunch Box”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kuti ushqimi

Kuti per ushqimin | Lunch Box