Kuti organizuese dekorative | Decorative box

2,290 L2,690 L (-34%)

 • Me nje instalim shume te lehte.
 • Pershtatet me cdo dizajn te vendit ku do ta vendosni.
 • Material dru i presuar me plastik
 • 2 Modele Sweet Home” & Me vija
 • 2 Permasa: 43X40CM dhe 56X51CM
Pastro
KODI: kuti-organizuese Kategori: , ,

KUTI ORGANIZUESE DEKORATIVE

Kuti cilesore dhe me material rezistent i papërshkueshëm nga uji. Kuti me dizajn te qëndrueshem. I përshtatshëm për dhomë pune në zyrë, dhomën e gjumit si dhe vende të tjera në.

Vjen me nje dizajn me pamje elegante, instalim i thjeshtë, dizajn i papërshkueshëm nga uji, montohet lehtesisht ne mur. 

SPECIFIKAT:
 • Instalohet lehte.
 • Dizajn inovativ me pamje elegante.
 • E papershkreshme nga uji.
 • E pershtatshme per dhomen e gjumit, zyren etj.
 • Material dru i presuar me plastik
 • 2 Permasa: 43X40CM dhe 56X51CM

 

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Përmasa N/A
Permasa

43x40cm, 56x51cm

Be the first to review “Kuti organizuese dekorative | Decorative box”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kuti organizuese dekorative | Decorative box

2,290 L2,690 L (-34%)

Shto ne Shporte