Kuti mbajtese per letrat

800 L

Ka stok

KODI: Kuti-mbajtese-per-letrat Kategori: ,

KUTI MBAJTESE PER LETRAT

Kuti me dizenjo shume terheqese dhe te pershtatshme per kuzhinen.

Perdor nje ngjites te forte te papërshkueshëm nga uji i cili nuk bie lehte. Trupi i kutisë eshte gjithashtu i madh, qe mundeson zëvendësimin lehte te letrave dhe është i pershtatshem per pelhura me madhesi te ndryshme.

Ka nje dalje uji ne pjesen e poshtme, e cila e ben te përshtatshme për t’u përdorur, ne lavamanët, tualetet , dollapët dhe dhomat e ndenjes.

Mund te varet kudo dhe lehte; eshte bere nga materiale cilesore dhe rezistente.

Nuk ka nevoje per pajisje shtese apo instalime te veshtira, ngjitet lehtesisht duke mbrojtur keshtu edhe murin tuaj.

Specifika

  • Pesha : 200g
  • Materiali: PP + ABS
  • Permasa: 26 * 14 * 8.5cm
  • Ngjyra: e bardhë, rozë, jeshile, blu, portokalli

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Kuti mbajtese per letrat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kuti organizuese per letra online ne dyqan taxi

Kuti mbajtese per letrat