Kufje wireless Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

3,900 L

Ka stok

KODI: h-39900 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS REDMI BUDS 3 LITE

Kufje wireless Redmi Buds 3 Lite me dizajn te ri fleksibel te kraheve te veshit per nje pershtatje te rehatshme dhe te sigurt.

Pershtatje e sigurt dhe e rehatshme me cilesi superiore te zerit dhe drejtues 6 mm. Gjithashtu mundeson lidhje Bluetooth 5.2 me pajisje te tjera efikase dhe te shpejte.

Siguron audio te qarte, bas te thelle dhe nuanca te pasura per te sjelle ne jete cdo note dhe efekt zanor.

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite eshte perfekt per nje pervoje gjitheperfshirese te lojerave, duke pasur parasysh modalitetin e tyre te ulet te voneses.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje wireless Xiaomi Redmi Buds 3 Lite”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi redmi buds 3 lite online ne dyqan taxi

Kufje wireless Xiaomi Redmi Buds 3 Lite