Kufje wireless Realme Air Buds Pro TWS

1,990 L

Ka stok

KODI: i-998788 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS AIR BUDS PRO

Kufje wireless Realme Buds Air Pro jane kufje me cilesi te jashtezakonshme, te krijuara per t’ju ofruar tingull te paster dhe te qarte.

Koha e riprodhimit 20 ore me 50% volum dhe cilesi AAC me anulimin e zhurmes te aktivizuar.

Në menyre efektive bllokon zhurmen dhe ofron me shume pervoje gjitheperfshirese te degjimit.

Mikrofonet e dyfishte formojne nje sistem te fuqishem te reduktimit te zhurmes.

Specifika:

  • Versioni i Bluetooth: 5.0
  • Gama efektive: 10 m
  • Anulimi aktiv i zhurmës (ANC)
  • Anulimi i zhurmës mjedisore (ENC)
  • Rezistent ndaj ujit: IPX4 (vetem kufje)

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje wireless Realme Air Buds Pro TWS”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

realme buds airpro online ne dyqan taxi

Kufje wireless Realme Air Buds Pro TWS