Kufje wireless per lojera AWEI A770BL

2,790 L

Ka stok

KODI: h-2344451 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS PER LOJERA

Argetohuni pafund me kufje wireless Awei A770BL duke luajtur lojera ose duke bere nje telefonate me mikun tuaj.

Te pershtatshme per shume pajisje te ndryshme. Mund te beni telefonata, te degjoni muzike dhe te luani lojera – ato jane perfekte per cdo nevoje.

Me shirirt koke te bute dhe mbulesa veshesh te palosshme, mund t’i palosni dhe t’i mbani kudo me vete.

Dizajni i kufjeve ekuilibron presionin, izolon ne menyre efektive zhurmen e jashtme.

Specifika:

– Numri i modelit: A770BL
– Versioni Bluetooth: 5.0
– Kapaciteti i baterise: 250 mAh
– Koha e gatishmerise: deri ne 25 ore
– Koha e bisedes: deri ne 10 ore
– Koha e lojes: deri ne 13ore
– Distanca e transmetimit: deri 10 m
– Pergjigja e frekuences: 20-20 kHz


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje wireless per lojera AWEI A770BL”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

awei a770bl bluetooth headphones online ne dyqan taxi

Kufje wireless per lojera AWEI A770BL