Kufje wireless me Bluetooth | OnePlus Buds Z

6,900 L

Ka stok

Vendosni kufjet tuaja OnePlus Buds Z, aktivizoni muziken me ze te larte dhe ndjeni detajet me te qarta ne cdo tingull.

KODI: 23455 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS ONE PLUS BUDS Z

Kufje wireless One plus Buds Z, me lidhje Bluetooth 5.0.

Te njohura per cilesine e larte te zerit , e cila sigurohet pjeserisht nga nje drejtues dinamik 10 mm.

Pervec kesaj, tingulli i tyre Bast Boost do ta pasuroje edhe me shume pervojen muzikore, duke ju dhene bas me te fuqishem dhe nje tingull me te mire 3D.

OnePlus vijne me nje kuti karikimi qe ju lejon te shijoni deri ne 20 ore riprodhim muzike. Mund ta perdorni edhe gjate ushtrimeve sportive sepse ky model ka nje rezistence ndaj djersitjes IP55.

Karakteristika

 • Bluetooth Versioni: 5.0
 • Distanca efektive: 10 metra
 • Rezistenca IP55
 • Bast Boost
 • Mikrofoni
 • Bateria
 • Kapaciteti (cdo kufje): 40 mAh
 • Kapaciteti (rasti i karikimit): 450 mAh
 • Deri në 5 orë (luajtja e muzikës)
 • Deri në 3 orë (telefonata)
 • Deri në 20 orë (luajtje muzike, kufje + kufje)
 • Koha e karikimit: karikim i shpejtë (10 minuta për 3 orë riprodhim)

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje wireless me Bluetooth | OnePlus Buds Z”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

oneplus buds z kufje wireless bli online ne dyqan taxi

Kufje wireless me Bluetooth | OnePlus Buds Z