Kufje sportive wireless Airpod Max P9

2,990 L

Ka stok

KODI: I-72121266 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS AIRPOD MAX P9

Kufje wireless Airpod Max P9 sportive te dizajnuara ne menyre ergonomike per mbajtje te rehatshme.

Kupat e veshit pershtaten rreth vesheve per te ndihmuar ne izolimin e audios dhe per te degjuar me ore te tera muziken qe deshironi.

Kufjet jane ideale per palester, shetitje, ciklizem, vrapim fale dizajnit te tyre pa fisha.

Lidhje e shpejte dhe e thjeshte, thjesht shtypni butonin ne kufjen dhe telefoni juaj do ta zbuloje ate menjehere.

Karakteristika

  • Versioni Bluetooth V5.0
  • Distanca e Transmetimit: 10-15 m
  • Gama e përgjigjes së frekuencës: 20Hz-20KHZ
  • Koha e riprodhimit të muzikës Rreth 3-4 orë
  • Funksioni: lidhje Bluetooth, i papershkueshem nga uji, anulim i zhurmes, mikrofon

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Kufje sportive wireless Airpod Max P9”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje sportive p9 blerje online ne dyqan taxi

Kufje sportive wireless Airpod Max P9