Kufje veshi me wireless Earldom BH69 Headset

1,290 L

Ka stok

KODI: i220022 Kategori: ,

KUFJE VESHI ME WIRELESS BH69

Kufje veshi me wireless e pershtatshme per biznes, e cila lidhet me telefonin tuaj per biseda telefonike.

Te rehatshme per tu vendosur ne vesh pa krijuar bezdisje gjate perdorimit.

Merrni ose beni telefonata edhe gjate kohes kur jeni duke ngare makinen apo nuk perdorni telefonin, fale kufjes e cila funksionon lehtesisht me ane te wireless.

Gatishmeri e perdorimit te kufjes deri ne 170 ore dhe 4 ore bisede te plote.

Specifika:

  • Materiali: PC + ABS
  • Koha e karikimit: 2.5 ore
  • Koha e bisedes: 4 ore
  • Koha e gatishmerise: 170 ore
  • Kapaciteti i baterise: 70MAH polimer
  • Nderfaqja e karikimit: MICRO
  • Funksionet: Lidhje Bluetooth, telefonate, rikujtues energjie

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje veshi me wireless Earldom BH69 Headset”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje veshi per biznes online ne dyqan taxi

Kufje veshi me wireless Earldom BH69 Headset