Kufje veshi me Bluetooth | XO BE11 Earphone

1,490 L

Ka stok

KODI: I-72121263 Kategori: ,

KUFJE VESHI ME BLUETOOTH | XO BE11

Kufje veshi me bluetooth XO BE11 qe ju lejon te flisni pa duar.

Kufja lidhet lehtesisht me nje celular dhe madhesia e tij e vogel e ben ate diskrete dhe estetike.

Forma e saj eshte projektuar per tu pershtatur me formen e veshit per te mos krijuar bezdisje gjate perdorimit.

Me bateri te fuqishme per deri ne 6.5 ore perdorim te vazhdueshem. Perfekte gjate udhetimeve me makine ku ju nevojitet te bisedoni ne telefon me ane te kufjeve.

Karakteristika

 • Kufje pa fisha XO BE11
 • Tensioni i karikimit DC 5V
 • Koha e karikimit: 1 orë
 • Koha e bisedës 6.5 orë
 • Koha e dëgjimit të muzikës 6.5 orë
 • Kapaciteti i baterisë: 65 mAh
 • Përgjigja e frekuencës: 20 Hz – 20 KHz
 • Ndjeshmëria: 102 + – 3 dB
 • Gama e Bluetooth: 10 m
 • Përmasat: 20 × 50 × 13 mm
 • Pesha: 6 g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje veshi me Bluetooth | XO BE11 Earphone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje me bluetooth shitje online ne dyqan taxi

Kufje veshi me Bluetooth | XO BE11 Earphone