Kufje TWS me Powerbank Bth-F9-5 Bluetooth Headphones

1,900 L

Ka stok

Kufje Tws te pajisura gjithashtu me powerbank per te karikuar smartphonen tuaj. Ju ofrojne tingull te qarte dhe bas super kualitativ per te degjuar muziken e preferuar.

KODI: i-123455 Kategori: ,

KUFJE TWS ME POWERBANK BTH F9 5

Kufjet TWS Bluetooth me powerbank me dy funksione ne nje pajisje te vetme.

Ofrojne nje pervoje degjimi audio me cilesi te larte me qartesi dhe bas te paster per te shijuar te gjitha stilet e muzikes.

Te lehta dhe praktike per sporte, ecje, vrapim ose aktivitete te tjera te preferuara.

Bluetooth 5.0 mundeson kursim energjie, transferim te permiresuar te te dhenave dhe me pak nderhyrje.

Bateri e rikarikueshme deri ne 4-5 ore kohe riprodhimi dhe kohe super e gjate gatishmerie.

Mikrofoni i integruar lejon qe keto kufje te veprojne si kufje per thirrjet pa duar me pajisje celulare.

Specifika

  • Materiali: ABS
  • Ekran dixhital LED + furnizim me energji
  • Versioni i Bluetooth: 5.0 + EDR
  • Modaliteti i lidhjes binaurale: lidhje automatike pas ndezjes
  • Impedanca: 32 Ω
  • Ndjeshmëria: 42db
  • Koha e përdorimit të kufjeve: 3-6 orë

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje TWS me Powerbank Bth-F9-5 Bluetooth Headphones”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje bth f9 5 me bluetooth blerje online ne dyqan taxi

Kufje TWS me Powerbank Bth-F9-5 Bluetooth Headphones