Kufje TWS me kase karikimi Pavareal P3

1,290 L

Ka stok

 • Kufje wireless TWS
 • Marka: Pavareal
 • Modeli P3
 • Lidhje Bluetooth
 • Me kase karikimi
KODI: h23008 Kategori: ,

KUFJE TWS PAVAREAL P3

Kufje TWS Pavareal P3 bashkon teknologjine inovative, estetiken e vecante dhe tingullin me kualitet te larte.

Te pajisura me kase karikimi per me shume ore degjimi te muzikes.

Lidhje sinkrone dhe e qendrueshme me smartphonen duke transmetuar sinjal te forte midis pajisjeve, ndersa jep cilesine me te mire te tingullit.

Specifika:

 • Kufje wireless TWS
 • Marka: Pavareal
 • Koha e funksionimit: deri ne 6 ore
 • Kapaciteti i baterise: 150 mAh
 • Lidhje Bluetooth
 • Me kase karikimi

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje pavareal p3 me kase karikimi ne dyqan taxi

Kufje TWS me kase karikimi Pavareal P3