Kufje wireless Pavareal P4 Bluetooth Handsfree

1,290 L

Ka stok

  • Kufje wireless
  • Bluetooth  5.0
  • Distanca Bluetooth ≤10M
  • Bateri e rikarikueshme 400 mAh
  • Bateria e brendshme 35 mAh
KODI: i232309 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS PAVAREAL P4

Kufje wireless ne ngjyre te bardhe te ngjashme me airpods pro.

Lidhje me vale Bluetooth me smartphonen tuaj deri ne 10 meter distance.

Te pajisura me kuti karikimi me kapak. Dimensione te vogla dhe peshe e lehte, me forme ergonomike per perdorim te vazhdueshem.

Specifika:

  • Bluetooth  5.0
  • Distanca Bluetooth ≤10M
  • Bateri e rikarikueshme 400 mAh
  • Bateria e brendshme 35 mAh

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje wireless Pavareal P4 Bluetooth Handsfree”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje wireless pavareal online ne dyqan taxi

Kufje wireless Pavareal P4 Bluetooth Handsfree