Kufje pa kabell PAVAREAL P5 TWS

1,290 L

Ka stok

 • Kufje wireless TWS
 • Marka: Pavareal
 • Koha e funksionimit: deri ne 6 ore
 • Kapaciteti i baterise: 150 mAh
 • Bluetooth 5.3
KODI: i232314 Kategori: ,

KUFJE PAVAREAL P5

Kufje pa kabell me tingull te fuqishem, kontroll me prekje.

I papershkueshem nga djersitja per perdorim te sigurt kudo edhe ne palester.

Koha e luajtjes jashtezakonisht e gjate: 6 ore, deri ne 20 ore me kutine e baterise.

Dizajni ideal per veshet me pershtatje te persosur. Kontroll me prekje, lidhje automatike me telefonin tuaj per funksionim te lehte edhe kur jeni duke ecur.

Specifika:

 • Marka: Pavareal
 • Koha e funksionimit: deri ne 6 ore
 • Kapaciteti i baterise: 150 mAh
 • Sistemi Bluetooth 5.3
 • Porta e karikimit: Lightning
 • Koha e karikimit: 40 minuta
 • Koha e gatishmërise: 60 dite

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje pa kabell p5 ne dyqan taxi

Kufje pa kabell PAVAREAL P5 TWS