Kufje teke Joyroom me bluetooth | Earphones

1,490 L

Ka stok

Karakteristika
  • Bluetooth V4.1, tinguj te qarte dhe performance e qendrueshme.
  • Biseda te shpejta dhe me te rehatshme.
  • Mikrofon i integruar ju mundeson biseda telefonike pa duar.
  • Mund te lidhet njekohesisht me dy pajisje.
  • Permasa kompakte dhe prodhuar me materiale te rehatshme.
KODI: kufje-me-bluetooth-joyroom-single-earphones Kategori: , , ,

Kufje teke Joyroom me bluetooth | Earphones

Kufje teke Joyroom me bluetooth | Earphones

Karakteristika
  • Bluetooth V4.1, tinguj te qarte dhe performance e qendrueshme.
  • Biseda te shpejta dhe me te rehatshme.
  • Mikrofon i integruar ju mundeson biseda telefonike pa duar.
  • Mund te lidhet njekohesisht me dy pajisje.
  • Permasa kompakte dhe prodhuar me materiale te rehatshme.

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje teke Joyroom me bluetooth | Earphones”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje teke Joyroom me bluetooth | Earphones

Kufje teke Joyroom me bluetooth | Earphones