Kufje veshi teke me bluetooth Earldom BH105

2,290 L

Ka stok

KODI: i-998787 Kategori: ,

KUFJE VESHI TEKE BH105

Kufje veshi teke me permasa te vogla me lidhje bluetooth.

Te pershtatshme per te folur edhe kur jeni ne rruge ose kur beni sport. Kapaciteti i baterise se kufjeve eshte deri ne 70 mAh, duke ju lejuar te flisni ose degjoni muzike vazhdimisht deri ne 10 ore.

Projektuar ne formen e kufjeve me nje kontrollues te integruar me kapese te pershtatshme xhakete.

Kufjet do te dridhen automatikisht per te sinjalizuar nje telefonate hyrese. Fale perdorimit te nje mikrofoni te dedikuar regjistrimi dhe teknologjise se avancuar te anulimit te zhurmes per cilesi te persosur te bisedes.

Specifika:

  • Emri i produktit: ET-BH105
  • Teknologjia Bluetooth: BT V5.0
  • Kapaciteti i baterisë: 70 mAh
  • Koha e gatishmërisë: 200h
  • Koha e përdorimit: 10h
  • Koha e karikimit: 2h
  • Gama e funksionimit: 10 m

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje veshi teke me bluetooth Earldom BH105”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje teke earldom online ne dyqan taxi

Kufje veshi teke me bluetooth Earldom BH105