Kufje te medha Picun B21 Bluetooth Headphone

2,500 L

Ka stok

KODI: H-2998789993 Kategori: ,

KUFJE TE MEDHA PICUN B21 

Kufje te medha me dizajn per tu vendosur ne koke Picun B21 me tingull te shkelqyer basi.

Per muzike dhe telefonata, kufjet rikarikohen me USB Type-C.

Mund te perdoren me karten TF, me vale nepermjet Bluetooth, ose me kabllo nepermjet folese 3.5 mm.

Specifika:

  • Versioni BT 5.0
  • Bateri litium polimer me performance te larte
  • Tensioni i karikimit DC 5V
  • Tensioni i punes 3.3V-4.2V
  • Distanca e punes 10M
  • Koha e luajtjes 80 ore (Vëllimi maksimal)
  • Koha e karikimit 3.5-4H
  • Fuqia nominale 5mV

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje te medha Picun B21 Bluetooth Headphone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje koke picun b21 online ne dyqan taxi

Kufje te medha Picun B21 Bluetooth Headphone