Kufje pa fisha me Bluetooth TWS XO X3

1,800 L

Ka stok

KODI: I-72121269 Kategori: ,

KUFJE PA FISHA ME BLUETOOTH TWS XO X3 

Kufje pa fisha  TWS me lidhje Bluetooth me smartphonen tuaj.

Degjoni muziken qe deshironi me tingullin e paster dhe basin e plote qe ofrojne kufjet XO.

Me tingull te qarte dhe performance akustike te larte, mund ti perdorni per ore me rradhe kur jeni duke ecur ose vrapuar fale dizajnit pa fisha.

Specifika

  • Materiali: plastike + ABS
  • Koha e muzikes: Rreth 2.5 ore
  • Versioni Bluetooth: V5.0
  • Distanca e transmetimit Bluetooth: 10M
  • Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 30mah
  • Kutia e karikimit: 250m

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

, , , ,

Be the first to review “Kufje pa fisha me Bluetooth TWS XO X3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje pa fisha xo blerje online ne dyqan taxi

Kufje pa fisha me Bluetooth TWS XO X3