Kufje me Wireless Stereo Earphone | D22

1,390 L

Ka stok

Karakteristika
  • Kufje praktike me wireless.
  • Dizajn i rehatshem i pershtatshem dhe per aktivitete sportive.
  • Stereo Earphone me tinguj te qarte dhe audio me bass te fuqishem.
  • Kryeni thirrje telefonike te besueshme.
KODI: stereo-wireless-d-22 Kategori: ,

Kufje me Wireless Stereo Earphone | D22

Kufje me Wireless Stereo Earphone | D22

Karakteristika
  • Kufje praktike me wireless.
  • Dizajn i rehatshem i pershtatshem dhe per aktivitete sportive.
  • Stereo Earphone me tinguj te qarte dhe audio me bass te fuqishem.
  • Kryeni thirrje telefonike te besueshme.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje me Wireless Stereo Earphone | D22”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje me Wireless Stereo Earphone | D22

Kufje me Wireless Stereo Earphone | D22