Kufje me wireless Airpods Pro 4 shitje online

2,500 L

Ka stok

KODI: i-1234555 Kategori: ,

KUFJE ME WIRELESS AIRPODS PRO 4

Kufje me wireless Airpods Pro 4 te cilat vijne me nje dizajn praktik dhe me te pershtatshem me veshin tuaj.

Trasmetim i sakte i audios thuajse asnje vonese per transmetimin e zerit nga pajisja.

Kontrolloni muziken, telefonatat, volumin, udhezimet dhe me shume pa asnje mundim.

Specifika:

  • Versioni Bluetooth: 5.0
  • Materiali: ABS plastike
  • Koha e karikimit: 1-2 ore
  • Pajtueshmëria me iPhone, iPad, iPod, Apple Watch, Mac, Apple TV

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Airpods

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me wireless Airpods Pro 4 shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje wifi airpods pro 4 bli online ne dyqan taxi

Kufje me wireless Airpods Pro 4 shitje online