Mbajtese per iPad | iPad Holder

2,000 L

Ka stok

 • Dizajn alumini që siguron qëndrueshmëri të fortë.
 • Ndihmon në zvogëlimin e tendosjes së qafës dhe syve.
 •  I pajtueshëm me Apple iPad Pro, iPad Air Galaxy Tab Pro S dhe laptopë të tjerë.
 • Dizajn artistik i hijshëm dhe vlerësuar me çmime për iPad.
 • Lartësia e pajisjes 3.625 inç.
 • Këndi fiks 55 gradë.
KODI: 2011134 Kategori: ,

MBAJTESE PER IPAD

Rrotullim i lirë nga këndi i shikimit 270 °.Mund ta niveloni ne lartësinë e ekranit të iPad-it per te pasur nje shikim te kendshem. Gjithashtu ka këmbë gome për qëndrueshmëri të përmirësuar. Vjen me material te forte celiku.

Specifikat:mbajtese per ipad bli online dyqan taxi
 • Dizajn alumini që siguron qëndrueshmëri të fortë.
 • Ndihmon në zvogëlimin e tendosjes së qafës dhe syve.
 •  I pajtueshëm me Apple iPad Pro, iPad Air Galaxy Tab Pro S dhe laptopë të tjerë.
 • Dizajn artistik i hijshëm dhe vlerësuar me çmime për iPad.
 • Lartësia e pajisjes 3.625 inç.
 • Këndi fiks 55 gradë.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese per iPad | iPad Holder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ipad holder bli online dyqan taxi

Mbajtese per iPad | iPad Holder