Kufje Awei Sportive | Neckband Wireless Earphones

2,000 L

Ka stok

Karakteristika
  • Dizajn ergonometrik, fleksibel dhe portativ.
  • Te rehatshme per vrap dhe aktivitete te ndryshme sportive.
  • Lidhje e shpejte me Bluetooth V4.2.
  • Bateri jetegjate 110mAh, degjoni muzike pothuajse 6 ore me vetem nje karikim prej 2 oresh.
  • Tingull HD.
KODI: kufje-awei-sportive-neckband-headphones Kategori: ,

Kufje Awei | Neckband Wireless Earphones

Kufje Awei sportive | Neckband Wireless Earphones

Karakteristika
  • Dizajn ergonometrik, fleksibel dhe portativ.
  • Te rehatshme per vrap dhe aktivitete te ndryshme sportive.
  • Lidhje e shpejte me Bluetooth V4.2.
  • Bateri jetegjate 110mAh, degjoni muzike pothuajse 6 ore me vetem nje karikim prej 2 oresh.
  • Tingull HD.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje Awei Sportive | Neckband Wireless Earphones”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje Awei sportive | Neckband Wireless Earphones

Kufje Awei Sportive | Neckband Wireless Earphones