Kthyese qerpikesh elektrike me ngrohje

990 L

Ka stok

  • Kthyese qerpikesh
  • Model elektrik me ngrohje
  • Ngjyra: e bardhe
  • Dimensionet: 15.6 x 2.6 cm
KODI: i2371346234 Kategori: ,

KTHYESE QERPIKESH

Kthyese qerpikesh e cila ben te mundur kthimin e qerpikeve brenda 60 sekondave dhe nuk e demton qerpikun.

Fillimisht ngrohet pajisja ne 30-40 grade dhe 70-80 grade behet kthimi i qerpikeve.

Efekt termik i dyfishte, me koke furce spirale. Rrotullim fleksibel 360 grade perpara dhe mbrapa per te krijuar forme harku te qerpikeve.

Karikohet nepermjet portes qe permban vete paisja. Ekrani me drite tregon temperaturen dhe perqindjen e mbetur te baterise.

Aplikohet maskara per qerpike, pastaj perdoret kthyesja dhe ne fund mund te vendosni serisht nje shtrese maskara.

Specifika:

  • Kthyese qerpikesh
  • Ngjyra: e bardhe
  • Dimensionet: 15.6 x 2.6 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kthyese qerpikesh

Main Menu

kthyese per qerpiket online ne dyqan taxi

Kthyese qerpikesh elektrike me ngrohje