Kronometer sportiv | Kohemates dixhital

990 L

Ka stok

  • Ekran i madh LCD
  • Me nje rrip mbajtes
  • Kompakt, i lehte per tu perdorur
  • Rezistent dhe i papershkueshem nga uji
KODI: Q-2121412 Kategori: , ETIKETIMI:

KRONOMETER SPORTIV STOPWATCH

Kronometer dixhital sportiv me rrip, i vogel dhe i lehte.

I pajisur me funksionin e ores, minutes, sekondes, AM / PM, te dhenat e dites, javes, muajit.

E vecanta e ketij kohematesi eshte se nuk pershkruhet nga uji, mund ta perdorni dhe ne vende me lageshtire.

Kohematesi eshte ideal per tu perdorur nga sportistet vecanerisht nga atletet per numerimin e hapave dhe matjen e kohes se aktivitetit.

Kohemates dixhital

Permban konstruksion plastik dhe ekran LCD lehtesisht te lexueshem.

Kronometri eshte kompakt, i lehte per tu perdorur.

Butonat SPLIT / RESET, MODE dhe START / STOP per funksionim me te lehte.

Rezistent ndaj ujit dhe goditjeve, keshtu qe  mund te sterviteni  pa u shqetesuar.

Permasa: 6 * 8 * 2.3cm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online 

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Kronometer sportiv | Kohemates dixhital”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kronometer dixhital kohemates blerje online dyqan taxi

Kronometer sportiv | Kohemates dixhital