Krem per stilimin e flokeve | Scare Crow

1,600 L

 • Krem per stilimin e flokeve.
 • Cilesor dhe ideale per modelimin e flokeve.
 • Kremi pastrohet lehtesisht.
 • Mbajtje e forte dhe e gjate.
 • E mban flokun te shendetshem.
Pastro
KODI: krem-per-stilimin-e-flokeve Kategori: ,

KREM PER STILIMIN E FLOKEVE 

Krem per stilimin e flokeve, cilesor dhe ideal per nje model flokesh te personalizuar sipas deshires suaj. Kremi ofron një mbajtje të fortë dhe stilim të lehtë për të gjitha llojet e flokëve.

Do të mbajë modelin tuaj gjatë gjithë ditës. Kremi i flokut pastrohet leshtesisht dhe ka erë të shkëlqyeshme. Do e mbaje flokun tuaj te shendetshem, ashtu si e deshironi ju. 

SPECIFIKAT:scarecrow krem per floket
 • Krem per stilimin e flokeve.
 • Cilesor dhe ideale per modelimin e flokeve.
 • Kremi pastrohet lehtesisht.
 • Mbajtje e forte dhe e gjate.
 • E mban flokun te shendetshem.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Ngjyra

Krem ngjyre e bardhe, Krem ngjyre kafe

Be the first to review “Krem per stilimin e flokeve | Scare Crow”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Krem per stilimin e flokeve | Scare Crow