Krem per fytyren me kolagjen | Skin Care

1,090 L

Ka stok

KODI: krem-per-fytyren-me-kolagjen Kategori: , ,

KREM PER FYTYREN ME KOLAGJEN

  • Krem per fytyren me kolagjen i cili lufton rrudhat deri ne 100%.
  • Gjithashtu mund te perdoret edhe si hidratues, para se te shtriheni dhe te flini.
  • Do i ringjalle perseri elasticitetin fytyres.
  • Stimulon prodhimin e kolagjenit ne fytyre.
  • Per nje fytyre plot gjalleri.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Krem per fytyren me kolagjen | Skin Care”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem fytyre me kolagjen bli online dyqan taxi

Krem per fytyren me kolagjen | Skin Care