Kreher stilues per floke voluminoze

Ka stok

KODI: i23702111229 Kategori: ,

KREHER STILUES PER FLOKE

Kreher stilues per floke voluminoze i pershtatshem me te gjitha llojet e flokeve, gjatesise dhe floket e lyer.

Projektuar ne menyre ergonomike – Pa demtim nga nxehtesia, kimikatet ose sperkatjet.

Fijet e kreherit me skajet e buta kane nje efekt masazhues te kendshem ne skalpin e kokes.

I shkelqyeshem per te gjitha llojet e flokeve, i lehte per t’u perdorur, ndihmon ne rivendosjen e volumit te flokeve dhe ndihmon ne eliminimin e elektrizimit te flokut.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Krehera

Main Menu

kreher per floket blerje online ne dyqan taxi

Kreher stilues per floke voluminoze