Kreher profesional per drejtimin e flokeve RAF R412

1,390 L

Ka stok

KODI: d2324812 Kategori: ,

KREHER PROFESIONAL PER DREJTIMIN E FLOKEVE

Kreher profesional per drejtimin dhe shkelqimin e flokeve.

I pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve fale opsioneve te ndryshme te temperatures.
Kreheri furce do te nxehet ne pak momente per tju dhene floke me volum dhe shkelqim, duke i stiluar ato ne pak caste.
Kordon rrotullues  360° per me shume lehtesi dhe prakticitet gjate perdorimit.

Specifika:

  • Kreher ne forme furce
  • Nxehet ne pak caste
  • Mbron floket nga djegia

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Piaster flokesh

Be the first to review “Kreher profesional per drejtimin e flokeve RAF R412”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kreher profesional per drejtimin e flokeve online ne dyqan taxi

Kreher profesional per drejtimin e flokeve RAF R412