Kreher flokesh dhe masazhues skalpi

490 L

Ka stok

  • Kreher flokesh
  • Masazhues i skalpit
  • Ngjyra: lejla, roze, pink, e zeze
  • Materiali: plastike
KODI: i23702111115 Kategori: ,

KREHER DHE MASAZHUES SKALPI

Kreher flokesh i cili sherben per floket e ngaterruar dhe kacurrelat vecanerisht, por gjithashtu edhe si masazhues skalpi.

Furca kunder ngaterrimit eshte e pershtatshme si per floke te lagur ashtu edhe per te thate. Mund ta perdorni per te lare floket, per te masazhuar koken gjate dushit.

Kreheri detangle eshte bere nga materiale te cilesise se larte. E forte, e qendrueshme, e lehte per t’u pastruar, eshte e pershtatshme per heqjen e flokeve te ngaterruar.

Specifika:

  • Kreher flokesh
  • Masazhues i skalpit
  • Ngjyra: lejla, roze, pink, e zeze
  • Materiali: plastike

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Krehera

Main Menu

kreher detangler online ne dyqan taxi

Kreher flokesh dhe masazhues skalpi