Kove silikoni portative per masazhimin e kembeve

990 L

Ka stok

KODI: i-898989899 Kategori: ,

KOVE SILIKONI PORTATIVE

Kove silikoni portative e cila hapet dhe paloset lehtesisht fale dizajnit te saj.

E projektuar me pika konvekse ne bazen e saj me pjese masazhi per kembet, duke ofruar stimulim terapeutik.

Jo vetem kaq por gjithashtu kova mund te perdoret per larjen e rrobave apo eneve ne kamping apo udhetimet tuaja.

Lehte per t’u pastruar, ruajtur dhe transportuar per shkak te peshes se lehte dhe formes portative.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kove

Ngjyra

,

Be the first to review “Kove silikoni portative per masazhimin e kembeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kove silikoni portabel bli online ne dyqan taxi

Kove silikoni portative per masazhimin e kembeve