Kostum per festen e Halloween ne forme kungulli

990 L

Ka stok

KODI: i23702111248 KATEGORIA:

KOSTUM PER HALLOWEN NE FORME KUNGULLI

Kostum per Halloween ne forme kungulli kaq i vecante per ti dhene akoma me shume gjalleri festes.

Perbehet prej materiali te bute dhe te reahtshem per tu veshur nga femijet tuaj diten e Halloweenit. I lehte per tu veshur dhe mbajtur per gjate gjithe festimeve.

Te pershtatshme edhe ne lojerat interaktive mes femijeve per me shume argetim.

Permasat : 55cm x 65cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kostum

Main Menu

veshje per halloween ne dyqan taxi

Kostum per festen e Halloween ne forme kungulli