Kostum infermieri per femije Halloween costume

2,290 L

Ka stok

  • Kostum per festen e Halloween
  • Model per vajza dhe djem
  • Masa: S (2-4y) / M (5-7y) / L (8-10y)
KODI: i23702111158 KATEGORIA:

KOSTUM INFERMIERI PER FEMIJE

Kostum infermieri per femije ideale per festen e Halloween.

Vemendja ndaj detajeve ne dizajnin e veshjeve siguron transformimin e femijes suaj ne rol plotesisht.

E krijuar nga materiale premium dhe komode, kostumi per femije eshte i lehte ne peshe dhe nuk krijon bezdisje gjate mbajtjes veshur per ore te tera.

E disponueshme ne tre permasa small, medium, large. Ne dy modele me fund te bardhe per vajza dhe me pantallona te bardha per djem.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kostum

Main Menu

kostum per halloween femijesh ne dyqan taxi

Kostum infermieri per femije Halloween costume