Kostum Halloweeni per femije Batman

2,290 L

Ka stok

  • Kostum Halloweeni
  • Per femije
  • Ne ngjyre te zeze
  • Masa: M (5-7vjec) L (8-10vjec)

KODI: i23702154 KATEGORIA:

KOSTUM HALLOWEENI PER FEMIJE

Kostum halloweeni me personazhin shume te dashur te femijeve Batman, vjen ne ngjyre te zeze me te gjithe elementet perkates te personazhit.

I disponueshem ne dy permasa M per femije te moshes 5 deri ne 7 vjec dhe masa L per femije 8 deri ne 10 vjec.

Veshje unike per karnavalet, Halloween, festen e kostumeve ne shkolle dhe ditelindjen.

Specifika:

  • Kostum Halloweeni
  • Per femije
  • Ne ngjyre te zeze
  • Masa: M (5-7vjec) L (8-10vjec)


  • Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kostum

Masa

M, L

Main Menu

veshje halloweeni batman ne dyqan taxi

Kostum Halloweeni per femije Batman