Kostum Halloween me Frozen per vajza

2,290 L

Ka stok

KODI: i23702111180 KATEGORIA:

KOSTUM HALLOWEEN FROZEN PER VAJZA

Kostum Halloween me personazhin me te dashur Princeshe Elsa nga Frozen i punuar bukur me detaje dhe flok bore.

Lahet lehtesisht me dore dhe eshte shume e lehte per t’u mbajtur nga vajzat e vogla. Ka nje pershtatje te persosur me trupin dhe shume te lehte ne peshe qe e ben te lehte per te levizur apo kercyer me te.

Ne ngjyre bojeqiell me material rrjete dhe cope ne pjesen e poshtme me dizenjo ne pjesen e perparme te tij, do te jete kostumi ideal i vogelusheve per festen e Halloween.

Specifika:

Masa:

  • XS (100cm)
  • S (110 cm)
  • M (120cm)
  • L (130cm)
  • XL (140cm)

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kostum

Main Menu

kostum vajzash per halloween ne dyqan taxi

Kostum Halloween me Frozen per vajza