Kostum femijesh per Halloween me Borebardhen

2,290 L

Ka stok

  • Kostum Halloweeni
  • Me personazhin e Borebardhes
  • Per femije 7-10/11-14 vjec
  • Permasa medium, large
KODI: i23702155 KATEGORIA:

KOSTUM FEMIJESH ME BOREBARDHEN

Kostum femijesh perfekt per festen e Halloween me personazhin me te njohur dhe te dashur te Borebardhes.

Vjen ne dy permasa medium dhe large per femije te moshes, M (7-10vjec) L (11-14vjec).

Ngjyra karakteristike dhe te larmishme qe do e bejne te duket unik ne festen e Halloweenit festen e kostumeve ne shkolle dhe ditelindjen apo karnavale.

Specifika:

  • Kostum Halloweeni
  • Me personazhin e Borebardhes
  • Per femije 7-10/11-14 vjec
  • Permasa medium, large

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kostum

Main Menu

kostum per femije me borebardhen online ne dyqan taxi

Kostum femijesh per Halloween me Borebardhen