Kostum femijesh Astronaut per Halloween

Ka stok

  • Kostum astronauti
  • Masa: 3-8 vjec
  • Paketimi perfshin: jumpsuit, kapuc, doreza
KODI: i23702111179 KATEGORIA:

KOSTUM FEMIJESH ASTRONAUT

Kostum femije me dizenjo te adhurueshme te veshjes se astronauteve, e bere nga materiali i rehatshem, i cili pershtatet ne mase me moshen 3 deri 8 vjec.

Kostumi perfshin jumpsuit, kapuc, dhe doreza. E pershtatshme si per djem ashtu edhe per vajza.

Argeton pa mase vogelushet duke u krijuar idene e hapesires dhe zhvilluar imagjinaten per yjet dhe universin.

Specifika:

  • Kostum astronauti
  • Masa: 3-8 vjec
  • Paketimi perfshin: jumpsuit, kapuc, doreza

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kostum

Main Menu

kostum halloweeni per femije ne dyqan taxi

Kostum femijesh Astronaut per Halloween