Kostum doktori per femije ne festen e Halloween

2,290 L

Ka stok

  • Kostum per femije
  • Bluze, pantallona, maske, kapele,pelerine
  • Masa:
    S (1-2 vjec) / M (3-4 vjec)
    S (5-7 vjec) / M (8-10) / L (11-14 vjec)
KODI: i23702111159 KATEGORIA:

KOSTUM DOKTORI PER FEMIJE

Kostum doktori per femije, ideal per festen e Halloweenit i cili vjen ne paketim me bluzen, pantallonat, kapelen, pelerine me xhepa, maske.

E bere nga material poliester i lehte dhe i qendrueshem, i rehatshem dhe gjate mbajtjes per ore te tera ne lojera.

E disponueshme ne masa small dhe medium per femije te moshes 1-2vjec, 3-4 vjec.

Gjithashtu per femije me te rritur ne masa small (5-7 vjec) / medium (8-10) / large (11-14 vjec).


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Kostum

Main Menu

kostum halloweeni per femije ne dyqan taxi

Kostum doktori per femije ne festen e Halloween