Kosh plehrash praktik | Dizajn unik

2,190 L

Ka stok

 • Praktik dhe i lehte per t’u perdorur.
 • Pastrohet lehte.
 • I pershtatshem per cdo ambjent.
 • Ju kursen hapsire te ambjentit.
 • Higjenik.
 • Mjafton te presoni butonin dhe kapaku i koshit do te hapet menjehere.
KODI: kosh-plehrash-praktik Kategori: , , , ,

KOSH PLEHRASH PRAKTIK

Një kosh plehrash elegant me një model modern të hollë që duket i mrekullueshëm dhe përshtatet lehtësisht në nje ambjent te vogel. Përshtatet mirë në tualet, zyra ose kudo që hapësira është e kufizuar.

KOSH PLEHERASH ME DIZAJN UNIK

Me material perberes nga polipropileni super i fortë, pastrohet lehtë me një leckë të lagur,pa mundime. Kova e brendshme plastike mund të hiqet lehtësisht per nje pastrim sa me te lehte.

Koshi i plehrave plastik mund të përdoret në të gjitha vendet ku ju kaloni kohe.Me nje dizajn kaq te bukur dhe çmim i cili eshte ekonomik. Pse të mos blini një? Kuzhina, dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes, dhoma e studimit, dhoma e aktiviteteve, edhe në dhomen e fëmijës suaj, koshi do te pershtatet menjehere dhe do te duket bukur.

Mjafton te presoni butonin dhe koshi do te hape kapakun e tij menjehere. Ky kosh i plehrave bën nje ndryshim te dukshem me ngjyrat e tij elegante dhe dizajnin unik dhe është krijuar për të përmirësuar dekorin tuaj ekzistues.

Specifikat:kosh per plehrat me dizajn unik bli online dyqan taxi
 • Kosh modern per plehrat.
 • Me nje dizajn unik dhe te bukur.
 • Praktik dhe i lehte per t’u perdorur.
 • Pastrohet lehte.
 • I pershtatshem per cdo ambjent.
 • Ju kursen hapsire te ambjentit.
 • Higjenik.
 • Mjafton te presoni butonin dhe kapaku i koshit do te hapet menjehere.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Kosh plehrash praktik | Dizajn unik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kosh plehrash praktik

Kosh plehrash praktik | Dizajn unik