Kosh per rroba praktik dhe multifunksional

1,600 L

Ka stok

19273

KODI: kosh-rrobash Kategori: , ,

KOSH PER RROBA PRAKTIKkosh rrobash

Kosh per rroba i cili vjen me rrota, eshte i palosshem dhe i lehte per t’u transportuar ne cdo vend te shtepise suaj. Vjen me permasa 40 × 30 × 60cm.

Shporte ideale per rrobat tuaja te palara dhe jo vetem. Ju mund ta perdorni ate edhe per qellime te tjera si mbajtjen e perimeve.

SPECIFIKAT:
  • Shporte rrobash praktike.
  • Eshte e palosshme.
  • Me rrota dhe e lehte per t’u transportuar.
  • Multifunksionale dhe cilesore.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Kosh per rroba praktik dhe multifunksional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kosh per rrobat praktik

Kosh per rroba praktik dhe multifunksional