Korse beli per femra me tre nivele | Waist Trainer

1,290 L

Ka stok

  • Korse beli per femra
  • Material fleksibel dhe i qendrueshem
  • Pershtatet me format e belit
  • Mbron shtyllen kurrizore

 

KODI: korse-beli-per-femra Kategori: ,

KORSE BELI PER FEMRA ME TRE NIVELE

Korse beli ideuar per femrat, e rregullueshme me tre nivele per tiu pershtatur cdo permase.

Funksionon ne menyre te persosur per te mbajtur ne formen e duhur jo vetem belin tuaj por edhe qendrimin e trupit.

Eshte fleksibel dhe i qendrueshem, duke u pershtatur plotesisht me format trupore.

Ka tre nivele te rregullueshme kapjesh sipas deshires, me kapese te forta te cilat do te qendrojne te sigurta per me shume siguri gjate perdorimit.

Avantazhet e Waist Trainer Korse per dobesim beli Corset Waist Trainer online dyqan taxi

Ndryshe nga korsete e tjera ky model eshte shume elastik dhe mund ta vishni gjithashtu nen rroba pa asnje problem pasi nuk do te duket.

Pelhure e perbere nga tre shtresa prej pambuku, naljoni dhe lateks, qe do tju mundesoje rehati gjate perdorimit.

Korseja e belit siguron mbeshtetjen e shpines dhe ate anesore sipas nevojes. Mbron shtyllen kurrizore gjate stervitjeve, palestres, apo ushtrimeve te tjera fizike.

Ul dhimbjet e shpines te shkaktuara zakonisht nga qendrimi jo i duhur apo kerrusja.

Ju mundeson te zvogeloni belin tuaj, duke e kombinuar bashke me ushtrimet fizike.

Specifika

  • 25 spirale celiku
  • Ka tre nivele te rregullueshme
  • Materiali Latex, pambuk
  • Gjatesia e perparme: 25cm
  • Gjatesia e pasme: 22.5cm
  • Ngjyra: e zeze, bezhe

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Korse beli per femra me tre nivele | Waist Trainer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse beli per femra dyqan taxi

Korse beli per femra me tre nivele | Waist Trainer