Korrigjues i qendrimit te shpines Nuoyi Miao P1

1,490 L

Ka stok

KODI: g23003 Kategori: ,

KORRIGJUES I QENDRIMIT TE SHPINES

Korrigjues i qendrimit te shpines dhe postures jo te duhur qe eshte perhapur me teper me rritjen e perdorimit te kompjutereve dhe telefonave inteligjente.

Ky korrigjues i qendrimit eshte i bute me lekuren dhe mund te vishet per nje kohe te gjate pa krijuar bezdi.

Me ane te rripave mund te rregullohet ne menyre qe ta shtrengoni ate sipas preferences tuaj.

Pershtatet per te gjitha llojet e trupit, nga te rriturit tek femijet: dizajn unisex dhe mund te pershtatet me cdo trup.

Zvogelon dhimbjen dhe parehatine: qendrimi i duhur parandalon dhimbjen e qafes, shpatullave, shpines dhe dhimbjeve te kokëe, permireson qarkullimin e gjakut dhe ju ndihmon te merrni fryme me mire.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese shpine

Main Menu

korrigjues i shpines online ne dyqan taxi

Korrigjues i qendrimit te shpines Nuoyi Miao P1