Korrektues per qafen dhe posturen

Ka stok

  • Mbeshtetese qafe
  • Materiali: PU PVC
  • Ngjyra: e bardhe
  • Gjatesia: 8 – 14 cm
KODI: i237021129 Kategori: ,

KORREKTUES PER QAFEN

Korrektues mbeshtetes per qafen i projektuar ne menyre ergonomike per te siguruar efikasitet dhe rehati njekohesisht.

Mund te rregullohet lartesia per te siguruar nje pershtatje me te mire me qafen.

Vrimat e shumta ndihmojne ne ventilim me te mire, ofrojne rehati gjate perdorimit te zgjatur. Dizajni i struktures se ndare, lartesia dhe perimetri mund te rregullohen sipas gjatesise dhe trashesise se qafer per ta bere sa me te rehatshme.

Material plastike e bute me tuba shkume te bute rreth skajeve per nje pershtatje komode.

Specifika:

  • Mbeshtetese qafe
  • Materiali: PU PVC
  • Ngjyra: e bardhe
  • Gjatesia: 8 – 14 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Qafore

Main Menu

korrigjues qafe online ne dyqan taxi

Korrektues per qafen dhe posturen