Konvertues audio dhe karikues per iPhone S M362 Joyroom

1,500 L

Ka stok

KODI: H-299878993 Kategori: ,

KONVERTUES AUDIO DHE KARIKUES

Konvertues audio dhe karikues 2 ne 1, suporton karikimin e iPhone X/8/7 dhe konvertues per kufje me nderfaqe 3,5 mm per te degjuar kenge njekohesisht.

I dizenjuar me peshe te lehte vetem 7.6 g peshe, i lehte per tu marre me vete kudo ju nevojitet.

Bere nga material aliazh alumini, anti-oksidim dhe anti-korrozioni.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Konvertues

Ngjyra

Be the first to review “Konvertues audio dhe karikues per iPhone S M362 Joyroom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

joyroom s m362 elf series online ne dyqan taxi

Konvertues audio dhe karikues per iPhone S M362 Joyroom